Par mums

SIA “AUTEX” ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi industriālās tehnikas sektorā.

Uzņēmums savu darbību uzsāka 1993. gada 26. aprīlī.
2010. gadā tika dibināts UAB „Autex Lietuva”, kā rezultātā spējam nodrošināt vienādu apkalpošanas līmeni gan Latvijas, gan Lietuvas teritorijā.

Kopš 1998. gada uzņēmums ir oficiālais pārstāvis Latvijā un Lietuvā vienam no vadošajiem industriālo motoru ražotājiem – “ Perkins Engines Company” Ltd (Lielbritānija), un kopš 2015. gada Latvijā pārstāv pasaulē atpazīstamo dīzeļdegvielas un gāzes ģeneratoriekārtu ražotāju –   “FG Wilson” (Ziemeļīrija).
Piedāvājumā ir arī abu ražotāju industriālo motoru un ģeneratoriekārtu rezerves daļas. 

Sekojot līdzi tirgus pieprasījumam, SIA “AUTEX” ir paplašinājis, un turpina paplašināt, piedāvātās produkcijas klāstu, sadarbojoties ar starteru, ģeneratoru un to rezerves daļu piegādātājiem „Wood Auto Supplies” Ltd (Lielbritānija), “Prestolite Electric” Inc. (Lielbritānija), “Auto-Starter” (Polija), “ADI Original” (Francija), “Alanko GMBH” (Vācija), ar elektrostaciju ražotājiem „Green Power Systems” SRL (Itālija), „Stamegna F.LLI" SRL (Itālija), „Generga” UAB (Lietuva), kā arī ar laistīšanas iekārtu un ūdens sūkņu ražotāju “Idrofoglia” s.r.l. (Itālija).

Papildus gatavas produkcijas pārdošanai, SIA “AUTEX” mūsdienīgi aprīkotās servisa telpās nodrošina Perkins® motoru un FG Wilson ģenerātoriekārtu garantijas un pēcgarantijas servisu, motoru apkopes un remontdarbus. Tehnikas nepārtrauktai darbībai, veicam remontus arī izbraukumos pie klienta, neatkarīgi no to atrašanās vietas.

AUTEX.jpg

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk Piekrītu